MIESZKANIE
na
SPRZEDAŻ
1 530 000 PLN
23 981,19 PLN/m2
GDYNIAŚródmieście
ul. A. Hryniewickiego
Opis
Przedmiotem sprzedaży jest apartament położony na 25 piętrze kompleksu Sea Towers na sprzedaż.

Sea Towers – kompleks składający się z dwóch wieżowców o wspólnej podstawie zlokalizowany w Gdyni. W rankingu wieżowców w Polsce znajduje się na 12 miejscu pod względem wysokości.

Sea Towers to budynki o charakterze mieszkalnym oraz usługowo-biurowym, które składają z dwóch wież: pierwsza posiada 29 kondygnacji, a druga 38 kondygnacji. Dolne kondygnacje są przeznaczone pod zaplecze techniczne i garażowe, kolejne jako obiekty usługowo-biurowe oraz handlowe, powyżej znajduje się strefa mieszkalna z apartamentami o zróżnicowanej powierzchni.

Komunikację pomiędzy piętrami zapewnia siedem cichych szybkobieżnych wind, zjeżdżających do poziomu garażu. Do każdego mieszkania przyporządkowane jest także jedno z indywidualnych miejsc postojowych w garażu podziemnym. Na ostatnim piętrze wieży Sea Towers znajduje się taras widokowy, z którego widać m.in. Zatokę Gdańską, Mierzeję Helską oraz znaczną część Trójmiasta.

Budynek jest zlokalizowany w samym centrum Gdyni, w tzw. Nadmorskiej Strefie Prestiżu Miejskiego, obok Skweru Kościuszki, w odległości 12 metrów od linii brzegowej – Nabrzeża Prezydenta. Wieże zlokalizowane są w pobliżu plaży i mariny jachtowej. Wieże wyposażone są w całodobową portiernię, zintegrowane systemy alarmowe, monitoring i wideofony w każdym apartamencie.

Apartament składa się z dużego salonu z otwartą kuchnią, sypialni, łazienki oraz garderoby.
Bardzo wysoki standard wykończenia wnętrz oraz widok na wody Zatoki i Hel czynią z tej nieruchomości unikalną ofertę.

Wnętrze wykończone z dbałością o każdy szczegół, wygodne, jasne.

Niezaprzeczalnym atutem jest taras na ostatnim piętrze, do dyspozycji mieszkańców. Na tej kondygnacji znajduje się też sala klubowa z barem. Jeśli zapraszasz gości to niezależnie od ilości osób, możesz zorganizować przyjęcie w niezwykłych wnętrzach z zapierającym dech widokiem.
Szczegóły oferty

RynekWtórny

Cena1 530 000 PLN

Cena za m223 981,19 PLN

Powierzchnia63,80 m2

Piętro25

Liczba pięter32

Rodzaj budynkuApartamentowo-handlowy

MateriałCegła