Głogówko Królewskie

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
221/4540/ODS
Numer oferty
330937
Cena
600 000 PLN
Powierzchnia
300 m2
Powierzchnia użytkowa
300 m2
Powierzchnia działki
5 000 m2
Typ domu
Wolnostojący
Stan budynku
Surowy zamknięty
Rok budowy
1996
Liczba pięter
2
Liczba pokoi
4
Powierzchnie pokoi
25+40+41+20+27+22
Powierzchnia salonu
45
Liczba łazienek
2
Prąd
Tak
Rodzaj ogrzewania
CO własne
Pomieszczenie gospodarcze
Tak
Piwnica
Tak
Ogród
Tak
Garaż
Tak
Garaż (liczba miejsc)
2
Materiał
Cegła
Ogrodzenie
Siatka

Opis nieruchomości

Przedmiotem oferty jest duża posiadłość o pow. ok.5000 m2 w Głogówku Królewskim,w której skład wchodzą:

-budynek wielorodzinny lub na działalność
-garaż na 2 stanowiska ciężarowe( jedno z kanałem)

Otoczenie domu jest utwardzone i obsiane trawą.Spokojna i cicha okolica oraz niewielka odległość do najbliższego miasta-w tym wypadku Świecia to zaledwie 3 km,do Chełmna 7 km,a do Bydgoszczy czy Torunia po ok.50 km

Budynek w stanie surowym
Dom jednorodzinny z budynkiem sąsiadującym łączy wiata wykorzystywana do parkowania samochodu osobowego.Sąsiedni budynek jest w stanie surowym zamkniętym,może być wykorzystany jako dom wielorodzinny lub ogromny drugi dom jednorodzinny,powierzchnię pod działalność usługowo-handlową,pensjonat,przedszkole itd,itp,gdyż jego potencjał jest ogromny z uwagi na mnogość pomieszczeń.Można tutaj wygospodarować 2 duże mieszkania lub nawet 3 nieco mniejsze z możliwością zrobienia oddzielnych wejść i np. przeznaczyć je pod wynajem.

Parter:
-pokój 25 m2
- pokój 40 m2
- kuchnia 20 m2
- łazienka 11,5 m2
- hall 28 m2

Piętro:
- pokój otwarty 41 m2
- pokój/kuchnia 20 m2
- pokój 27 m2
- pokój 45 m2
- łazienka 15 m2
- pokój 22 m2

Budynek jest w stanie surowym,aktualnie założone okna zabezpieczają go przed degradacją wnętrza,ale wymagają wymiany.Tynki podstawowe są wykonane,elektryka podciągnięta.Kanalizacja doprowadzona do posadzki-wymaga rozprowadzenia wewnątrz do poszczególnych pomieszczeń.Woda znajduje się w garażu dobudowanym do budynku,więc nie ma problemu z podłączneiem i rozprowadzeniem jej do pomieszczeń.Budynek z zewnątrz nie jest ocieplony.Na dachu jest blachodachówka.

Garaż na auta ciężarowe jest dobudowany do w.w. budynku,jego powierzchnia wynosi 155 m2.Plac dojazdowy d garażu jest utwardzony betonem i płytami Jumbo Jedno ze stanowisk posiada kanał,co jest bardzo dużym ułatwieniem dla osób chcących trudnić się branżą motoryzacyjną czy transportem ciężarowym.Taki potencjał daje mnóstwo możliwości dla osób kreatywnych,przedsiębiorczych,które potrzebują odpowiednio dużego zaplecza do prowadzenia działalności.Można również rozwinąć tu odrębną branżę-wszystko zależy od pomysłu.

Nieduża odległość do miasta gwarantuje spokój,wygodę oraz autonomię gospodarczą w przypadku przedsiębiorców.Rynek pracy/współpracy jest dość urozmaicony i oddalony o rozsądne odległości,co rokuje zarówno na znalezienie zatrudnienia,prowadzenie działalności wszelkiego rodzaju na miejscu czy nawiązanie kontaktów handlowych/usługowych w okolicy.

Spokojna okolica,świeże powietrze oraz bliski kontakt z naturą to dodatkowe atuty tej nieruchomości.Zapraszamy do prezentacji .

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 3
  • Dostępne w okolicy: Hala sportowa, Plac zabaw, Szpital, Przedszkole, Park, Las, Restauracja, Kort tenisowy, Szkoła, Centrum handlowe, Basen, Bank, Gimnazjum, Żłobek, Uczelnia, Sklep, Komenda policji, Zabudowa niska, Bazarek, Apteka, Bar, Kościół, Lakiernia, Przystań, Jezioro, Rzeka
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Komunikacja: PKS, Kolej, Autobus
  • Widok na: Podwórko, Pola, Inne budynki
  • Aranżacja działki: Drzewa
  • Działka narożna : Tak
  • Ukształtowanie działki: Płaska

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Home Expert Joanna Czyżewska dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Home Expert Joanna Czyżewska z siedzibą w Toruń (87-100) przy Szosa Lubicka 12/60. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).