Lubicz Dolny

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
2 500 PLN
Powierzchnia
80 m2
Powierzchnia użytkowa
80 m2
Powierzchnia działki
1 000 m2
Rok budowy
2000
Liczba pokoi
4
Powierzchnie pokoi
10+12+11+9
Typ domu
Wolnostojący
Ciepła woda
Wodociąg miejski
Rodzaj ogrzewania
Inne, Inne
Garaż
Tak

Opis nieruchomości

**** DOMEK GOSPODARCZY NA WYNAJEM W LUBICZU DOLNYM ****

Atrakcyjna oferta dla pracowników firm.

Dom na wynajem w Lubiczu Dolnym bardzo blisko Torunia w idealnej lokalizacji z przeznaczeniem na działalność gospodarczą (biuro) bądź na cele mieszkalne. Dojazd do Torunia na Skarpę zajmuje ok. 4 minut.
Do wynajęcia cały domek gospodarczy z niezależnym wejściem od ulicy. Powierzchnia tego domku to 80 m2, osobne dwie kuchnie, dwie łazienki i cztery umeblowane pokoje. Domek składa się z dwóch niezależnych mieszkań dwupokojowych z łazienką i własną kuchnią połączonych ze sobą wewnętrznym wejściem.

Piec na ekogroszek. Ogrzewanie wliczone w cenę najmu niezależnie od ilości osób.

Opłaty: czynsz najmu w wysokości 2 500 zł + prąd i woda wg zużycia.
Kaucja zwrotna w wysokości 2 500 zł.

Serdecznie zapraszam na prezentację nieruchomości, z przyjemnością odpowiem Państwu na wszelkie pytania oraz udzielę dodatkowych informacji.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus, PKS

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Home Expert Joanna Czyżewska dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Home Expert Joanna Czyżewska z siedzibą w Toruń (87-100) przy Szosa Lubicka 12/60. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).