Toruń

Czerniewice

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
3 200 PLN
Powierzchnia
100 m2
Powierzchnia użytkowa
100 m2
Powierzchnia działki
200 m2
Rok budowy
2015
Liczba pięter
1
Liczba pokoi
5
Typ domu
Bliźniak
Gaz
Tak
Rodzaj ogrzewania
Gazowe

Opis nieruchomości

Idealna propozycja dla firm!!!

Do wynajęcia 100m2 dom składający się z 4 umeblowanych pokoi. Każdy z pokoi wyposażony jest w prywatną łazienkę z prysznicem. Dodatkowo do dyspozycji domowników jest duża -25m2 kuchnia z jadalnią wyposażona w sprzęt AGD oraz naczynia. W całym domu dostępna sieć wi-fi w cenie.
Jednorazowo w domu może zamieszkiwać 8 osób.
Przed budynkiem są miejsca parkingowe.
Cena to całkowity koszt wynajęcia całego domu. Istnieje możliwość wynajęcia poszczególnych pokoi w cenie:
pokój 2 os.- 900 zł/mc
pokój 1 os.- 700 zł/mc

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Home Expert Joanna Czyżewska dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Home Expert Joanna Czyżewska z siedzibą w Toruń (87-100) przy Szosa Lubicka 12/60. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).