Toruń

Glinki

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
2 500 PLN
Powierzchnia
200 m2
Powierzchnia użytkowa
200 m2
Powierzchnia działki
500 m2
Rok budowy
2000
Liczba pokoi
5
Typ domu
Bliźniak
Gaz
Tak
Prąd
Tak
Rodzaj ogrzewania
CO miejskie
Garaż
Tak

Opis nieruchomości

Dom na wynajem - 5 pokoi

Dom o powierzchni użytkowej 200 m2, posiada 5 oddzielnych pokoi, wszystkie pokoje są umeblowane. W domu znajdują się 3 łazienki razem z WC, oddzielna kuchnia oraz garaż ( garaż nie jest liczony do powierzchni użytkowej, 30 m2).

Nieruchomość idealna dla firm budowlanych, które szukają zakwaterowania dla swoich pracowników.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Home Expert Joanna Czyżewska dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Home Expert Joanna Czyżewska z siedzibą w Toruń (87-100) przy Szosa Lubicka 12/60. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).