Lubicz Dolny

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 300 PLN
Powierzchnia
42 m2
Powierzchnia użytkowa
42 m2
Powierzchnia działki
1 000 m2
Rok budowy
2000
Liczba pokoi
2
Powierzchnie pokoi
10+12
Typ domu
Wolnostojący
Ciepła woda
Wodociąg miejski
Rodzaj ogrzewania
Inne, Inne
Garaż
Tak

Opis nieruchomości

****** POŁOWA DOMKU GOSPODARCZEGO NA WYNAJEM W LUBICZU DOLNYM *****

Atrakcyjna oferta dla pracowników firm.

Dom na wynajem w Lubiczu Dolnym bardzo blisko Torunia w idealnej lokalizacji z przeznaczeniem na działalność(biuro) bądź na cele mieszkalne. Dojazd do Torunia na Skarpę zajmuje ok 4 minut.
Do wynajęcia połowa domu gospodarczego z niezależnym wejściem od ulicy. Powierzchnia tego domku to 42 m2, osobna kuchnia, łazienka i dwa umeblowane pokoje. Istnieje możliwość wynajmu dodatkowych dwóch pokoi sąsiadujących za dodatkową opłatą.

Piec na ekogroszek. Ogrzewanie wliczone w cenę najmu niezależnie od ilości osób.

Opłaty: czynsz najmu w wysokości 1 300 zł + prąd i woda wg zużycia.
Kaucja zwrotna w wysokości jednego czynszu najmu.

Serdecznie zapraszam na prezentację nieruchomości, z przyjemnością odpowiem Państwu na wszelkie pytania oraz udzielę dodatkowych informacji.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: PKS, Autobus

Kontakt

  Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/ oraz rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Administratorem danych osobowych jest Home Expert z siedzibą przy Płocka 3, 87-100 Toruń (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@homeexpert.com.pl… czytaj więcej