Mierzynek

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
343681
Numer oferty
343681
Cena
130 000 PLN
Cena za m2
148,91 PLN
Powierzchnia działki
873 m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
29
Długość działki (mb.)
30
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Prąd
Bezpośrednio na działce
Gaz
Nie
Ogrodzenie
Brak

Opis nieruchomości

Działka w Mierzynku z rozpoczętą budową domu. Mury wybudowane do pierwszego stropu .Przykryte "elkami" otwory okienne i drzwiowe .instalacja wodna i kanalizacyjna wewnątrz budynku. W okolicy powstaje nowe osiedle domków i w związku z tym władze gminne w 2018 roku doprowadzą drogę utwardzoną do samego osiedla (w chwili obecnej jest droga polna ubita). Z uwagi na zaawansowany stan budowy ,działka z tej cenie jest wyjątkowo atrakcyjna ,ewentualnego nabywcę nie będzie dotyczył koszt wszelkich pozwoleń i projektu. Zachęcamy do zainteresowania się naszą ofertą.

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 15
  • Dostępne w okolicy: Las, Bank, Szkoła, Przedszkole, Kościół, Restauracja
  • Droga dojazdowa: Polna droga
  • Komunikacja: PKS, Autobus
  • Widok na: Inne budynki, Pola
  • Działka narożna : Tak

Mapa

Kontakt

  Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/ oraz rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Administratorem danych osobowych jest Home Expert z siedzibą przy Płocka 3, 87-100 Toruń (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@homeexpert.com.pl… czytaj więcej