Mierzynek

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
343681
Numer oferty
343681
Cena
130 000 PLN
Cena za m2
148,91 PLN
Powierzchnia działki
873 m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
29
Długość działki (mb.)
30
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Prąd
Bezpośrednio na działce
Gaz
Nie
Ogrodzenie
Brak

Opis nieruchomości

Działka w Mierzynku z rozpoczętą budową domu. Mury wybudowane do pierwszego stropu .Przykryte "elkami" otwory okienne i drzwiowe .instalacja wodna i kanalizacyjna wewnątrz budynku. W okolicy powstaje nowe osiedle domków i w związku z tym władze gminne w 2018 roku doprowadzą drogę utwardzoną do samego osiedla (w chwili obecnej jest droga polna ubita). Z uwagi na zaawansowany stan budowy ,działka z tej cenie jest wyjątkowo atrakcyjna ,ewentualnego nabywcę nie będzie dotyczył koszt wszelkich pozwoleń i projektu. Zachęcamy do zainteresowania się naszą ofertą.

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 15
  • Dostępne w okolicy: Las, Bank, Szkoła, Przedszkole, Kościół, Restauracja
  • Droga dojazdowa: Polna droga
  • Komunikacja: PKS, Autobus
  • Widok na: Inne budynki, Pola
  • Działka narożna : Tak

Mapa

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Home Expert Joanna Czyżewska dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Home Expert Joanna Czyżewska z siedzibą w Toruń (87-100) przy Szosa Lubicka 12/60. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).