Rozgarty

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
345181
Numer oferty
345181
Cena
137 500 PLN
Cena za m2
58,51 PLN
Powierzchnia działki
2 350 m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
40
Długość działki (mb.)
60
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Prąd
Tak
Gaz
Nie
Ogrodzenie
Brak

Opis nieruchomości

Szukasz działki w Rozgartach? A może warto rozważyć zakup działki zaledwie 1 km dalej, za zdecydowanie niższą cenę?

Oferuję bardzo atrakcyjną działkę na sprzedaż, położoną w sąsiedztwie nowych domów. Grunt administracyjnie znajduje się w miejscowości Górsk, nie mniej jednak na jego pograniczu ze Starym Toruniem, który to z kolei znajduje się, po przeciwnej stronie trasy nr 80 względem Rozgart, pomiędzy Toruniem a Bydgoszczą.

Jeśli chciałbyś zobaczyć działkę na żywo lub dowiedzieć się czegoś więcej, zadzwoń.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Utwardzona

Mapa

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Home Expert Joanna Czyżewska dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Home Expert Joanna Czyżewska z siedzibą w Toruń (87-100) przy Szosa Lubicka 12/60. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).