Głogowo

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
343679
Numer oferty
343679
Cena
229 000 PLN
Cena za m2
75,80 PLN
Powierzchnia działki
3 021 m2
Przeznaczenie działki
Inwestycyjna
Szerokość działki (mb.)
26
Długość działki (mb.)
116
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Prąd
Bezpośrednio na działce
Gaz
Nie
Ogrodzenie
Siatka

Opis nieruchomości

Działka bezpośrednio przy trasie krajowej 10 z gotowym projektem na warsztat elektro-mechaniczny samochodów osobowych i dostawczych. Działka ogrodzona z bramą przesuwną 8 metrów.Przydział mocy 16,5 Kw. Mamy w swojej ofercie działkę przylegającą do niej o powierzchni 3995m2 idealne połączenie na konkretną inwestycję. Poza tym istnieje możliwość dokupienia gruntu z tyłu działki po 20 zł /metr. Istnieje również możliwość wynajmu terenu cena do uzgodnienia .

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 10
  • Dostępne w okolicy: Las, Rzeka, Szkoła, Przedszkole, Kościół, Bar, Plac zabaw, Hala sportowa, Restauracja, Centrum handlowe, Bank
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus
  • Widok na: Inne budynki, Pola

Mapa

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Home Expert Joanna Czyżewska dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Home Expert Joanna Czyżewska z siedzibą w Toruń (87-100) przy Szosa Lubicka 12/60. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).