Toruń

Rudak, Osadnicza

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
343686
Numer oferty
343686
Cena
325 440 PLN
Cena za m2
320 PLN
Powierzchnia działki
1 017 m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
28
Długość działki (mb.)
36
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Prąd
W drodze
Gaz
Nie
Ogrodzenie
Siatka

Opis nieruchomości

Godne polecenia działki w dzielnicy Rudak. Działki położone w miejscu z którego do centrum Torunia można dojechać w ciągu dziesięciu minut. W najbliższej okolicy znajdują się wszelkie placówki typu sklep, przedszkole, szkoła ułatwiające codzienne funkcjonowanie.Działki z dwóch stron ogrodzone.W tym roku zaplanowane jest doprowadzenie instalacji gazowych. Zdjęcie w ofercie poglądowe, nie rzeczywiste!

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 8
  • Dostępne w okolicy: Przedszkole, Kościół, Centrum handlowe, Restauracja, Szkoła, Fitnes
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus
  • Widok na: Inne budynki

Mapa

Kontakt

  Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/ oraz rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Administratorem danych osobowych jest Home Expert z siedzibą przy Płocka 3, 87-100 Toruń (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@homeexpert.com.pl… czytaj więcej