Ostrowo

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
343682
Numer oferty
343682
Cena
620 000 PLN
Cena za m2
19,22 PLN
Powierzchnia działki
32 254 m2
Przeznaczenie działki
Inwestycyjna
Szerokość działki (mb.)
180
Długość działki (mb.)
180
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Nieregularny
Prąd
W drodze
Gaz
Nie
Ogrodzenie
Brak

Opis nieruchomości

Działka o powierzchni 3,2254 ha z dostępem do linii brzegowej (przeszło 100m) w miejscowości Ostrowo k/Płużnicy w okolicy jezior Wąbrzeskich. Nieruchomość z wydanym planem na Ośrodek Wypoczynkowy "OSTROWO" .Żadna fotografia nie odda magii tego miejsca , z tyłu gęsty las ,dalej wielka połać pola która łączy się bezpośrednio z jeziorem przejrzystym jak szkło i do tego pełnym ryb. Na tej połaci pola budynek agroturystyki .czy hotel spełniałby swoje zadanie w 100%-tach. Władze gminne obok urządziły plażę ,która w okresie letnim przypomina plaże nadmorskie , tylu jest tu zwolenników kąpieli i kąpieli słonecznych. Brakuje tylko jednego .....gospodarza ,który zamieniłby magię na rzeczywistość. To jest miejsce dla kogoś kto ma wizję tworzenia rzeczywistości z marzeń.

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 23
  • Dostępne w okolicy: Przystań, Sklep, Jezioro
  • Droga dojazdowa: Polna droga
  • Widok na: Jezioro, Las, Pola

Mapa

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Home Expert Joanna Czyżewska dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Home Expert Joanna Czyżewska z siedzibą w Toruń (87-100) przy Szosa Lubicka 12/60. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).