Toruń

Mokre

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
341101
Numer oferty
341101
Cena
650 000 PLN
Cena za m2
161,45 PLN
Powierzchnia działki
4 026 m2
Przeznaczenie działki
Przemysłowa
Szerokość działki (mb.)
33
Długość działki (mb.)
122
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Prąd
Tak
Gaz
Nie
Ogrodzenie
Brak

Opis nieruchomości

Działka typowo inwestycyjna sąsiadująca z hurtowniami, halami produkcyjnymi i magazynowymi, placówkami handlowymi i wszelkiego rodzaju ośrodkami przemysłowo-handlowymi. Wybitne nadaje się na tego rodzaju działalność ponieważ znajduje się w samym centrum toruńskiego handlu przez duże "H". Działka całkowicie uzbrojona.
W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego dla tego terenu ustala się przeznaczenie podstawowe - przemysł i usługi. Dopuszcza się także:
1) składy, hurtownie,
2) obiekty i urządzenia infrastruktury technicznej i obsługi komunikacyjnej,
3) adaptację istniejącej zabudowy mieszkaniowej z możliwością jej przebudowy i rozbudowy

Działka godna polecenia dla firm bądź osób szukających gruntu pod hale magazynowe, produkcyjne lub inwestycyjne. Najlepsza możliwa lokalizacja w Toruniu.

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 4
  • Dostępne w okolicy: Centrum handlowe, Restauracja
  • Droga dojazdowa: Żwirowa
  • Komunikacja: Autobus
  • Widok na: Inne budynki

Mapa

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Home Expert Joanna Czyżewska dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Home Expert Joanna Czyżewska z siedzibą w Toruń (87-100) przy Szosa Lubicka 12/60. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).