Toruń

Mokre

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
341101
Numer oferty
341101
Cena
603 900 PLN
Cena za m2
150 PLN
Powierzchnia działki
4 026 m2
Przeznaczenie działki
Przemysłowa
Szerokość działki (mb.)
33
Długość działki (mb.)
122
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Prąd
Tak
Gaz
Nie
Ogrodzenie
Brak

Opis nieruchomości

Działka typowo inwestycyjna sąsiadująca z hurtowniami, halami produkcyjnymi i magazynowymi, placówkami handlowymi i wszelkiego rodzaju ośrodkami przemysłowo-handlowymi. Wybitne nadaje się na tego rodzaju działalność ponieważ znajduje się w samym centrum toruńskiego handlu przez duże "H". Działka całkowicie uzbrojona.
W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego dla tego terenu ustala się przeznaczenie podstawowe - przemysł i usługi. Dopuszcza się także:
1) składy, hurtownie,
2) obiekty i urządzenia infrastruktury technicznej i obsługi komunikacyjnej,
3) adaptację istniejącej zabudowy mieszkaniowej z możliwością jej przebudowy i rozbudowy

Działka godna polecenia dla firm bądź osób szukających gruntu pod hale magazynowe, produkcyjne lub inwestycyjne. Najlepsza możliwa lokalizacja w Toruniu.

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 4
  • Dostępne w okolicy: Centrum handlowe, Restauracja
  • Droga dojazdowa: Żwirowa
  • Komunikacja: Autobus
  • Widok na: Inne budynki

Mapa

Kontakt

  Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/ oraz rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Administratorem danych osobowych jest Home Expert z siedzibą przy Płocka 3, 87-100 Toruń (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@homeexpert.com.pl… czytaj więcej