Gniewkowo

Michałowo

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
344856
Numer oferty
344856
Cena
540 000 PLN
Cena za m2
18 PLN
Powierzchnia działki
30 000 m2
Przeznaczenie działki
Rolna
Szerokość działki (mb.)
123
Długość działki (mb.)
244
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Prąd
Tak
Gaz
Nie
Ogrodzenie
Brak

Opis nieruchomości

Dwie graniczące z sobą działki rolne (80 % IV klasa 20% III klasa), z możliwością odrolnienia. Działki te usytuowane są jeszcze w granicach miasta Gniewkowo ,w związku z tym ich położenie jest z wielu względów atrakcyjne.Po pierwsze ,odrolnienie ich nie jest tak trudne jak odrolnienie obszarów typowo rolniczych poza miejskich. Po drugie można je podzielić na mniejsze działki. W wypisie z rejestru gruntów jest wpis "działki objęte formą ochrony przyrody" ,ale dalszy ciąg wpisu "brak danych" dla wymienionych działek uwalnia je od tego zastrzeżenia. Działki w całości aż się proszą o wybudowanie kompleksu Restauracyjno - Hotelowego przylegającego do drogi krajowej 15-tki . Można również zainteresować firmę deweloperską która wybuduje osiedle domów tzw. pod klucz. Ponieważ miejsce to znajduje się w obrębie miasta może to być atrakcyjny teren dla wielkopowierzchniowego handlu. Dla ludzi z wyobraźnią jest to miejsce wręcz wymarzone.

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 1
  • Dostępne w okolicy: Centrum handlowe, Szkoła, Przedszkole, Plac zabaw, Bank, Restauracja
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus
  • Widok na: Pola, Inne budynki

Mapa

Kontakt

  Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/ oraz rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Administratorem danych osobowych jest Home Expert z siedzibą przy Płocka 3, 87-100 Toruń (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@homeexpert.com.pl… czytaj więcej