Łubianka

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
351126
Numer oferty
351126
Cena
69 000 PLN
Cena za m2
44,23 PLN
Powierzchnia działki
1 560 m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
34
Długość działki (mb.)
46
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Prąd
W drodze
Gaz
Nie

Opis nieruchomości

Poszukujesz uroczego miejsca, w którym mógłbyś postawić swój wymarzony dom ? Cenisz ciszę, spokój a tylko od czasu do czasu towarzystwo sąsiadów ? Ta oferta jest dla Ciebie !

Działka o powierzchni 1560 m2 położona jest na równym terenie w Łubiance w pobliżu Torunia. Atutem tego miejsca jest niewątpliwie okolica, tereny zielone, otwarte przestrzenie i pobliskie jezioro.

Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego przeznaczona jest pod budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego oraz budynku garażowo - gospodarczego.

Nieruchomość ze względu na swą lokalizację jest idealnym miejscem do budowy własnego domu oraz wypoczynku w bliskim otoczeniu natury.
Prąd, woda w drodze.

Zapraszam na prezentację po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.
Oferta godna uwagi !

POLECAM!

Cena do negocjacji.

Parametry dodatkowe

  • Dostępne w okolicy: Kościół, Sklep, Las, Jezioro, Restauracja, Szkoła
  • Droga dojazdowa: Żwirowa
  • Komunikacja: PKS
  • Widok na: Jezioro, Inne budynki

Mapa

Kontakt

  Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/ oraz rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Administratorem danych osobowych jest Home Expert z siedzibą przy Płocka 3, 87-100 Toruń (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@homeexpert.com.pl… czytaj więcej