Brzozówka

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
160/4540/OGS
Numer oferty
774
Cena
92 320 PLN
Cena za m2
80 PLN
Powierzchnia działki
1 154 m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
1
Długość działki (mb.)
1
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Prąd
Tak
Gaz
Nie

Opis nieruchomości

Przedmiotem oferty jest sprzedaż działki położonej w centrum Brzozówki.
Media: prąd, woda, w przyszłości także gaz.
Dobry dojazd do Torunia. W bezpośrednim sąsiedztwie inne działki zabudowane. Dogodne miejsce na wybudowanie domu, w okolicy wszystko co niezbędne, sklepy, szkoła, przystanki komunikacyjne, piękne tereny rekreacyjne.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Home Expert Joanna Czyżewska dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Home Expert Joanna Czyżewska z siedzibą w Toruń (87-100) przy Szosa Lubicka 12/60. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).