Nowa Wieś

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
39/4540/OGS
Numer oferty
340933
Cena
309 920 PLN
Cena za m2
130 PLN
Powierzchnia działki
2 384 m2
Przeznaczenie działki
Inwestycyjna
Szerokość działki (mb.)
1
Długość działki (mb.)
1
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Prąd
W drodze
Gaz
Nie

Opis nieruchomości

Działka z widokiem na Dolinę Drwęcy

Prezentowana nieruchomości to działka budowlana o powierzchni 2384 mkw położona w Nowej Wsi w gminie Lubicz. Działka ma kształt prostokąta. Media w drodze bezpośrednio przy granicy działki - prąd, woda, kanalizacja, gaz ok 30 metrów od działki. W najbliższej okolicy przystanek busu. Polecam ze względu na przepiękne położenie i widok na dolinę Drwęcy.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Utwardzona

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Home Expert Joanna Czyżewska dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Home Expert Joanna Czyżewska z siedzibą w Toruń (87-100) przy Szosa Lubicka 12/60. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).