Osiek nad Wisłą

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
187/4540/OGS
Numer oferty
336018
Cena
92 000 PLN
Cena za m2
35,49 PLN
Powierzchnia działki
2 592 m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
55
Długość działki (mb.)
46
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Prąd
W drodze
Gaz
Nie
Ogrodzenie
Brak

Opis nieruchomości

Przedmiotem oferty jest działka budowlana o powierzchni 2 592 m2 położona w Osieku n/Wisłą na sprzedaż.

Działka w kształcie prostokąta położona pod lasem. W bezpośrednim otoczeniu inne działki z przeznaczeniem w studium UG Obrowo pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną oraz nowo budowane domy. Istnieje możliwość podziału działki (jest już gotowy projekt podziału na dwie działki).

Cicha, spokojna okolica na skraju lasu, dojazd drogą gruntową. Szkoła, sklepy, przystanek MZK oddalone o ok. 500m.

Cena do negocjacji.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Polna droga
  • Widok na: Las

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Home Expert Joanna Czyżewska dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Home Expert Joanna Czyżewska z siedzibą w Toruń (87-100) przy Szosa Lubicka 12/60. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).