Ostaszewo

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
195/4540/OGS
Numer oferty
341314
Cena
2 627 700 PLN
Cena za m2
150 PLN
Powierzchnia działki
17 518 m2
Przeznaczenie działki
Inwestycyjna
Szerokość działki (mb.)
110
Długość działki (mb.)
170
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Prąd
W drodze
Gaz
Nie

Opis nieruchomości

1. Położenie: Ostaszewo położone jest w województwie kujawsko - pomorskim, w powiecie ziemskim toruńskim, gmina Łysomice granicząca z 200 tysięcznym miastem Toruniem od jego północnej strony. Działka położona jest bezpośrednio przy drodze krajowej nr 1 (Cieszyn, Toruń, Gdańsk) oraz przy linii kolejowej Toruń – Malbork. W odległości ok 10 km przebiega autostrada A1 z węzłem autostradowym w Turznie, do którego budowane są drogi dojazdowe. Przy drodze krajowej nr 1 w Ostaszewie, znajduje się Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna, na której terenie działa obecnie 11 firm japońskich (Orion, Sharp, Sumika, Kimoto, Sohbi, Tensho, Nissan Logistic, itp.) oraz Apator. Sharp i Orion są największymi zakładami produkcyjnymi na terenie Gminy Łysomice.

2. Przeznaczenie terenu: teren, na którym położona jest przedmiotowa działka objęty jest Miejscowym Planem zagospodarowania Przestrzennego. Dla tego terenu przeznaczenie podstawowe to: teren obiektów produkcyjnych, składów i magazynów oraz teren zabudowy usługowej. Przeznaczenie uzupełniające: budowle, obiekty i urządzenia infrastruktury technicznej, drogi wewnętrzne, parkingi, obiekty małej architektury, zieleń urządzona, dopuszcza się funkcję mieszkalną wyłącznie dla właściciela działki.

3. Charakterystyka działki: nieruchomość jest niezabudowana, składa się z dwóch działek o powierzchniach 7 936 m2 i 9 528 m2, swoim kształtem zbliżona jest do prostokąta o wymiarach 110 x 160 m. Działka przylega bezpośrednio do drogi krajowej nr 1 i drogi wojewódzkiej. Media dostępne wzdłuż działki.

4. Otoczenie działki: Działka położona w Pomorskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej, przy drodze krajowej nr 1 i linii kolejowej.

Ponad to, dla działki został przygotowany projekt budowy hotelu z restauracją o powierzchni 700 m2. W projekcie zaprojektowano 16 pokoi 2 osobowych i restaurację oraz parkingi. Obiekt można rozbudować.

Jest możliwość zakupu jednej działki.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Mapa

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Home Expert Joanna Czyżewska dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Home Expert Joanna Czyżewska z siedzibą w Toruń (87-100) przy Szosa Lubicka 12/60. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).