Toruń

Podgórz

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
28/4540/OGS
Cena
478 197 PLN
Cena za m2
199 PLN
Powierzchnia działki
2 403 m2
Przeznaczenie działki
Inwestycyjna
Szerokość działki (mb.)
1
Długość działki (mb.)
1
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Prąd
Tak

Opis nieruchomości

Działka inwestycyjna o pow. 2403 m2.

Działka uzbrojona usytuowana przy ruchliwej ulicy z bezpośrednim dostępem. Idealna na magazyn, hurtownię, biurowiec czy usługi. Dopuszczalna wysokość zabudowy do 9 m. Doskonała lokalizacja, do centrum miasta około 2 km.

W ofercie dostępne dwie kolejne działki przylegające do siebie co łącznie daje około 6500m2 powierzchni.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Home Expert Joanna Czyżewska dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Home Expert Joanna Czyżewska z siedzibą w Toruń (87-100) przy Szosa Lubicka 12/60. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).