Toruń

Podgórz

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
30/4540/OGS
Cena
440 610 PLN
Cena za m2
95 PLN
Powierzchnia działki
4 638 m2
Przeznaczenie działki
Inwestycyjna
Szerokość działki (mb.)
1
Długość działki (mb.)
1
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Prąd
Tak

Opis nieruchomości

Działka inwestycyjna w Toruniu.

Działka o pow. 4640 m2 z wydanymi warunkami zabudowy na halę magazynową z częścią biurową. Teren posiada dostęp do drogi publicznej poprzez ustanowioną służebność przejazdu szer. 5 m po terenie sąsiedniej działki. Wszystkie media dostępne w pobliżu. Bardzo dobra lokalizacja, blisko centrum miasta i węzłów komunikacyjnych.
kontakt:
507 175 611
biuro@homeexpres.com.pl

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Home Expert Joanna Czyżewska dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Home Expert Joanna Czyżewska z siedzibą w Toruń (87-100) przy Szosa Lubicka 12/60. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).