Zławieś Mała

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
120/4540/OGS
Numer oferty
1548
Cena
90 000 PLN
Cena za m2
54,05 PLN
Powierzchnia działki
1 665 m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
1
Długość działki (mb.)
1
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Trapez
Prąd
Bezpośrednio na działce
Gaz
Nie

Opis nieruchomości

Działka rzemieślniczo-budowlana o pow.1665m2

Położona w Złejwsi Małej z możliwością zabudowy mieszkalno - usługowej (mieszkalnictwo jednorodzinne, ewentualnie usługi nieuciążliwe). W sąsiedztwie działki zabudowane. Woda i kanalizacja na działce. Gaz w ulicy najpóźniej do 2013 roku. Działka posiada ogromny atut, jakim jest jej lokalizacja. Blisko zarówno do Bydgoszczy, jaki i Torunia (ok. 20 km).

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Home Expert Joanna Czyżewska dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Home Expert Joanna Czyżewska z siedzibą w Toruń (87-100) przy Szosa Lubicka 12/60. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).