Toruń

Chełmińskie Przedmieście

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
5/4540/OLS
Cena
1 100 000 PLN
Powierzchnia
240 m2
Rok budowy
1960
Rodzaj budynku
Dom
Przeznaczenie (lokal)
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Handlowo/Usługowe, Sportowo/Rekreacyjne, Medyczne, Biurowe, Gastronomiczne
Stan budynku
Bardzo dobry

Opis nieruchomości

Dom wolnostojący na Osiedlu Józefa

Przedmiotem oferty jest dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 200m2 położony na działce o powierzchni 623m2. Obok domu posadowiony jest garaż - 40m2.

Budynek o prostej bryle, zbudowany z cegły, docieplony styropianem, został gruntownie zmodernizowany. Wnętrze domu utrzymane jest w stonowanej kolorystyce. Na poziomie parteru znajduje się hall, kuchnia, przestronny salon oraz łazienka. Na pietro prowadzą efektowne, dębowe schody. Tutaj do dyspozycji mamy 3 pokoje, łazienką i hall z wyjściem na balkon od strony ogrodu. Budynek jest całkowicie podpiwniczony. Na tym poziomie znajdują się pomieszczenia wykorzystywane do prowadzenia działalności gospodarczej: łazienka, pomieszczenie gospodarcze i 3 pomieszczenia uzytkowe. Piwnica posiada oddzielne wejście. Dom ogrzewany piecem dwufunkcyjnym, dostępne sa wszystkie media.

Działka, na której posadowiony jest dom posiada dojazd z 3 ulic, daje to możliwość stworzenia dodatkowych miejsc parkingowych bądź rozbudowy budynku. Dla przedmiotowej nieruchomości zostały wydane warunki zabudowy na rozbudowę do powierzchni 400m.

Polecam ze względu na bardzo dobrą lokalizację. Nieruchomość jest idealna do prowadzenia działalności gospodarczej: przedszkole, gabinety lekarskie, salon kosmetyczny.

Kontakt: 507 175 611

Parametry dodatkowe

  • Rodzaj ogrzewania: Gazowe

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Home Expert Joanna Czyżewska dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Home Expert Joanna Czyżewska z siedzibą w Toruń (87-100) przy Szosa Lubicka 12/60. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).