Chełmża

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
18/4540/OLS
Numer oferty
2064
Cena
1 200 000 PLN
Powierzchnia
1 100 m2
Piętro
0
Rodzaj budynku
Hala
Przeznaczenie (lokal)
Inne
Stan budynku
Dobry

Opis nieruchomości

Hala magazynowa usytuowana w Chełmży - teren przemysłowy.
Znajduje się na terenie zamkniętym, całą noc oświetlonym. Przed budynkiem istnieje możliwość parkowania oraz wjazdu TIR.

Powierzchnia całkowita hali to 1100 m2, położona na działce 6 500 m2. W części zostały wydzielone pomieszczenia biurowe i sanitariaty (ok 200 m2).
Wysokość hali to 6,5 m. 2 bramy wjazdowe o wymiarach szerokość 4 m X wysokość 4 m. Przydział energetyczny: 100 kW z możliwością zwiększenia. Przyłącze wody na rurach 2 cala, własna oczyszczalnia ścieków z separatorami dla ścieków przemysłowych.
Można prowadzić produkcję uciążliwą.

Cena nieruchomości 1 200 000 netto.


***Cena do negocjacji*** Zaproponuj swoją cenę***Wszystkim naszym Klientom zapewniamy bezpłatną obsługę kredytową w bankach oferujących najlepsze warunki finansowania. Pomagamy na każdym etapie procedury kredytowej.

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 3

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Home Expert Joanna Czyżewska dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Home Expert Joanna Czyżewska z siedzibą w Toruń (87-100) przy Szosa Lubicka 12/60. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).