Jabłonowo Pomorskie

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
33/4540/OLS
Numer oferty
3101
Cena
840 000 PLN
Powierzchnia
142 m2
Liczba pokoi
1
Piętro
1
Liczba pięter
1
Witryna
Tak
Rodzaj budynku
Biurowo-handlowy
Przeznaczenie (lokal)
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Inne, Inne
Stan budynku
Dobry
Pow. magazynowa
55
Zaplecze socjalne
Tak
Piwnica
Tak
Parking naziemny
Tak

Opis nieruchomości

Przedmiotem oferty jest lokal użytkowy o powierzchni 142 m2 położony na 2 działkach o łącznej powierzchni 3465 m2.
Aktualnie w budynku prowadzona jest działalność sklepowa z branży ogrodniczej,o ciągłej obecności w tym segmencie od 1992 roku.Istnieje możliwość kontynuacji tej działalności.Działka zabudowana ma powierzhchnię 896 m2 ,a przyległa do niej niezabudowana ma pow.2569 m2 i charakter zabudowy mieszkaniowej ,co daje idealne rozwiązanie dla chcących powiększyć powierzchnię pod działalność i/lub budowę domu mieszkalnego nieopodal miejsca pracy.
Budynek sklepowy wykonany jest częściowo z tzw. styroblachy pod papą ,natomiast część dobudowana później wykonana jest z pustaka z zadaszeniem z blachy.Okna mamy tu aluminiowe oraz PCV,natomiast drzwi PCV.Wewnątrz w oknach założone są kraty antywłamaniowe,a cały lokal jest objęty monitoringiem z zewnątrz oraz alarmem.Lokal jest ocieplony z zewnątrz i od wewnątrz,a także otynkowany-tynk strukturalny. Lokal posiada piec grzewczy na olej opałowy.
Otoczenie sklepu jest ładnie zaaranżowane,utwardzone i dogodnie położone,co ma wpływ na ilość klientów.Działalność w biegu jest dochodowa,istnieje możliwość kontynuacji,jeśli ktoś byłby chętny.
Wnętrze lokalu wykonano z paneli pcv .Podłogi są częściowo zrobione z lastryka oraz w pozostałej części położone są kafelki.Sufit jest podwieszany również z paneli.
Układ pomieszczeń:

-część otwarta z mini biurem o pow. ok 130 m2
-pomieszczenie socjalne 6 m2
-WC 5 m2
-magazynek 10 m2
-magazynek 23 m2
-hall 20 m2
-pod częścią budynku jest piwnica z kotłownią


Poza lokalem znajduje się budynek gospodarczy i garaże blaszane -można je wykorzystać do różnych celów np.magazynowych.

Do działki z lokalem przylega druga ,niezabudowana o powierzchni 2569 m2. Działka jest uzbrojona w wodę oraz kanalizację,nie posiada przyłącza prądu na obecną chwilę,lecz nie ma najmniejszych przeszkód,aby owe przyłącze pociągnąć z sąsiedniej działki z lokalem.Przeznaczenie tej działki to zabudowa mieszkaniowa,choć nie ma problemu,by korzystać z niej w charakterze usługowym.

Jabłonowo Pomorskie to miejscowość urokliwa,z potencjałem.Miasteczko się rozwija się i rokuje na przyszłość pod względem prowadzenia działalności.W okolicy są wszystkie niezbędne instytucje od edukacji po medycynę,a rynek usług dobrze rokuje na przyszłość.
W niewielkiej odległości są Wąbrzeźno(17 km),Brodnica (23 km) oraz Kowalewo Pomorskie(50 km),Iława (44 km) czy Golub Dobrzyń(43 km),co gwarantuje dostęp do nawiązania współpracy z okolicznymi przedsiębiorstwami,a jednocześnie sprawia,że mieszkańcy chętniej skorzystają z miejscowych punktów usługowo-handlowych z uwagi na cenny dla wszystkich czas oraz budowanie więzi z lokalną społecznością.

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 1
  • Typ ulicy/drogi: Lokalna
  • Komunikacja: Kolej, PKS
  • Rodzaj ogrzewania: Olejowe
  • Monitoring: Tak

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Home Expert Joanna Czyżewska dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Home Expert Joanna Czyżewska z siedzibą w Toruń (87-100) przy Szosa Lubicka 12/60. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).