Toruń

Kaszczorek

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
9/4540/OLS
Cena
579 000 PLN
Powierzchnia
112 m2
Rok budowy
2009
Rodzaj budynku
Dom
Przeznaczenie (lokal)
Gastronomiczne
Stan budynku
Dobry

Opis nieruchomości

Lokal gastronomiczny z domem mieszkalnym w prestiżowej dzielnicy Torunia!!!

Przedmiotem sprzedaży jest prosperująca restauracja z domem jednorodzinnym który można wykorzystać jako miejsce noclegowe dla gości lub zaplecze socjalne.

Restauracja składa się: z sali głównej z barem o powierzchni około 80m2 oraz zaplecza kuchennego o powierzchni około 30m2 gdzie znajduje się kuchnia, pomieszczenie socjalne, WC dla gości. Przed budynkiem znajduje się 8 miejsc parkingowych. Całość bardzo dobrze prosperuje. W lokalu odbywają się liczne imprezy okolicznościowe.

Kontakt
507 175 611
biuro@homeexpert.com.pl

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Home Expert Joanna Czyżewska dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Home Expert Joanna Czyżewska z siedzibą w Toruń (87-100) przy Szosa Lubicka 12/60. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).