Łysomice

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
39/4540/OLS
Numer oferty
3587
Cena
1 500 000 PLN
Powierzchnia
865 m2
Piętro
0
Liczba pięter
2
Witryna
Tak
Rok budowy
2005
Rodzaj budynku
Biurowo-handlowy
Przeznaczenie (lokal)
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Biurowe
Stan budynku
Bardzo dobry
Parking podziemny
Tak

Opis nieruchomości

Przedmiotem oferty jest nieruchomość gruntowa położona w centrum miejscowości Łysomice, zabudowana obiektem handlowo – usługowym, trzy kondygnacyjnym na sprzedaż.

Nieruchomość położona na działce o powierzchni 866 m2, przy głównej drodze, doskonale widoczna z trasy nr 1 Toruń – Gdańsk.
Budynek oddany do użytkowania w październiku 2005 roku.

Parter stanowi powierzchnia handlowa, 314,64 m2 z witryną oraz zapleczem sklepowym. Przez lata funkcjonował sklep spożywczy samoobsługowy. Do powierzchni parteru przynależy również garaż z bramą segmentową o powierzchni 30 m2.
Wejście główne od strony ulicy.

Pierwsze piętro to powierzchnia użytkowa 302,4 m2. Wejście z oddzielnej klatki schodowej usytuowanej z boku budynku. W chwili obecnej wynajęte.

Drugie piętro o powierzchni 218,0 m2 z wejściem z klatki schodowej opisanej powyżej, w stanie deweloperskim.

Ponad to nad całością poddasze nieużytkowe o wysokości ok. 220 cm.

Budynek wybudowany z pustaka suporeks, docieplony styropianem grubości 15 cm, otynkowany, nie malowany, dach pokryty blachodachówką. Ogrzewanie olejowe, kanalizacja miejska.

Obiekt w bardzo dobrym stanie technicznym, doskonale położony w centrum miejscowości, wszystkie witryny bardzo dobrze widoczne, 10 km do centrum Torunia.

Cena netto 1 500 000 zł

Cena do negocjacji.

Parametry dodatkowe

  • Typ ulicy/drogi: Główna
  • Rodzaj ogrzewania: Olejowe

Mapa

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Home Expert Joanna Czyżewska dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Home Expert Joanna Czyżewska z siedzibą w Toruń (87-100) przy Szosa Lubicka 12/60. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).