Toruń

Stare Miasto

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
7/4540/OLS
Cena
700 000 PLN
Powierzchnia
180 m2
Liczba pięter
3
Rodzaj budynku
Kamienica
Przeznaczenie (lokal)
Biurowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Biurowe, Handlowo/Usługowe
Stan budynku
Bardzo dobry

Opis nieruchomości

Niewielka kamienica położona w obrębie Starego Miasta w Toruniu.

Nieruchomość składa się z czterech kondygnacji + piwnica, wszystkie o powierzchni 37, 5 m2. Wysokość pomieszczeń wynosi 2,17 ale mozna odzyskać 35 cm poprzez zdjęcie płyt z sufitu, piwnica o wysokości 2,5 m. Układ pomieszczeń na poszczególnych kondygnacjach : parter - 2 lokale po ok 16m2; I,II i III piętro to mieszkania 2-pokojowe. Kamienica została wyremontowana w 2007 roku, ogrzewanie w budynku - własne elektryczne i piecyki gazowe, podłączone są wszystkie media, zadbana elewacja.

Kontakt i prezentacja : Joanna Czyżewska 507 175 611.

Parametry dodatkowe

  • Rodzaj ogrzewania: Elektryczne, Gazowe

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Home Expert Joanna Czyżewska dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Home Expert Joanna Czyżewska z siedzibą w Toruń (87-100) przy Szosa Lubicka 12/60. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).