Toruń

Stawki

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
11/4540/OLS
Cena
550 000 PLN
Powierzchnia
500 m2
Rodzaj budynku
Dom
Przeznaczenie (lokal)
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Biurowe
Stan budynku
Dobry

Opis nieruchomości

Na sprzedaż duży obiekt z pokojami do wynajęcia

Obiekt składający się z dwóch piętrowych domów, wybudowanych na 1200 metrowej ogrodzonej działce. Składa się on z 23 trzech pokoi do wynajęcia, kawalerki (1 pokój, kuchnia, łazienka), oraz mieszkania składającego się z 2 pokoi, kuchni i łazienki. Wszystkie pokoje są wyposażone w łóżka, biurko, szafę, posiadają dostęp do internetu. Cały obiekt posiada monitoring. Ogrzewanie piecem na ekogroszek.

Dobra inwestycja, jako pokoje do wynajęcia np. dla studentów.

Kontakt 507 175 611
biuro@homeexpert.com.pl

Wszystkim naszym Klientom oferujemy bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu. Pomagamy na każdym etapie procedury kredytowej.

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Home Expert Joanna Czyżewska dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Home Expert Joanna Czyżewska z siedzibą w Toruń (87-100) przy Szosa Lubicka 12/60. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).