Włocławek

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
40/4540/OLS
Numer oferty
3589
Cena
1 700 000 PLN
Powierzchnia
1 780 m2
Piętro
0
Rok budowy
1990
Rodzaj budynku
Magazynowo-biurowy
Przeznaczenie (lokal)
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Inne, Inne
Stan budynku
Dobry
Parking naziemny
Tak

Opis nieruchomości

Przedmiotem oferty, jest nieruchomość gruntowa o powierzchni 5299 m2, zabudowana budynkiem produkcyjno - magazynowym z zapleczem biurowym o powierzchni 1780 m2 na sprzedaż.
Nieruchomość położona jest w części przemysłowo - handlowej Włocławka, bezpośrednio przy głównej ulicy Toruńskiej, stanowiącej drogę tranzytową przez Włocławek (dawna E75, potem A1) z kierunków Łódź - Gdańsk.
Po oddaniu do użytkowania autostrady A1, nieruchomość położona jest pomiędzy węzłami Włocławek Północ oraz Włocławek Zachód (7 km od węzła autostradowego Włocławek Północ).

W obiekcie do niedawna prowadzona była działalność produkcyjna (produkcja opakowań tekturowych).

Doskonałe miejsce na prowadzenie działaności produkcyjnej lub magazynowo - dystrybucyjnej w centrum Polski z bez problemowym, szybkim dostępem do autostrady A1 (dojazd o każdej porze doby, bez ograniczeń tonażowych).

Obszar ujęty w MPZP jako BA - tereny przemysłowe.

Cena nieruchomości: 1 700 000

Cena do negocjacji.

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 3
  • Typ ulicy/drogi: Główna
  • Komunikacja: Autobus, PKS
  • Rodzaj ogrzewania: Olejowe

Mapa

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Home Expert Joanna Czyżewska dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Home Expert Joanna Czyżewska z siedzibą w Toruń (87-100) przy Szosa Lubicka 12/60. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).