Olsztyn

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
6 000 PLN
Cena za m2
41,61 PLN
Powierzchnia
144,20 m2
Piętro
0
Rok budowy
2002
Rodzaj budynku
Budynek biurowy
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Gastronomiczne, Biurowe, Medyczne
Stan budynku
Bardzo dobry

Opis nieruchomości

Przedmiotem oferty jest lokal użytkowy na wynajem położony na parterze budynku wielopiętrowego z lokalami użytkowymi na piętrach i parterze.

Nieruchomość jest położona pomiędzy ul. Warmińską i ul. Dąbrowszczaków w Olsztynie. Lokal na parterze w budynku w zabudowie zwartej, kilkukondygnacyjnym, z parterem użytkowym, podpiwniczony, posiada przyłącze energetyczne, wodociągowe, kanalizację, gaz, centralne ogrzewanie, klimatyzację.

Dwupoziomowy lokal o powierzchni 144,2 m2 składa się z pięciu pomieszczeń usługowych, pomieszczenia socjalnego oraz wc. Główne wejście do lokalu od ul. Warmińskiej.

Lokal w ostatnich latach był wykorzystywany jako lokal biurowy.

Czynsz najmu: 6 000 zł netto plus media (opłaty licznikowe)

Mapa

Kontakt

  Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/ oraz rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Administratorem danych osobowych jest Home Expert z siedzibą przy Płocka 3, 87-100 Toruń (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@homeexpert.com.pl… czytaj więcej