Łysomice

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
6 000 PLN
Cena za m2
20 PLN
Powierzchnia
300 m2
Piętro
0
Liczba pięter
2
Rok budowy
2005
Rodzaj budynku
Sklep
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Gastronomiczne
Stan budynku
Bardzo dobry
Parking podziemny
Tak

Opis nieruchomości

Przedmiotem oferty jest lokal o powierzchni 314 m2 na wynajem, położony w centrum miejscowości Łysomice, stanowiący parter obiektu handlowo – usługowego, trzy kondygnacyjnego.

Nieruchomość położona na działce o powierzchni 866 m2, przy głównej drodze, doskonale widoczna z trasy nr 1 Toruń – Gdańsk.
Budynek oddany do użytkowania w październiku 2005 roku.

Parter stanowi powierzchnia handlowa, 314,64 m2 z witryną oraz zapleczem sklepowym. Przez lata funkcjonował sklep spożywczy samoobsługowy. Do powierzchni parteru przynależy również garaż z bramą segmentową o powierzchni 30 m2.
Wejście główne od strony ulicy.

Budynek wybudowany z pustaka suporeks, docieplony styropianem grubości 15 cm, otynkowany, nie malowany, dach pokryty blachodachówką. Ogrzewanie olejowe, kanalizacja miejska.

Obiekt w bardzo dobrym stanie technicznym, doskonale położony w centrum miejscowości, wszystkie witryny bardzo dobrze widoczne, 10 km do centrum Torunia.

Czynsz najmu: 6 tys. zł netto plus koszty eksploatacyjne.

Cena do negocjacji.

Parametry dodatkowe

  • Typ ulicy/drogi: Główna

Mapa

Kontakt

  Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/ oraz rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Administratorem danych osobowych jest Home Expert z siedzibą przy Płocka 3, 87-100 Toruń (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@homeexpert.com.pl… czytaj więcej