Toruń

Chełmińskie Przedmieście

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
3 000 PLN
Cena za m2
52,72 PLN
Powierzchnia
56,90 m2
Piętro
Parter
Liczba pięter
3
Rodzaj budynku
Budynek biurowy
Przeznaczenie
Medyczne
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Handlowo/Usługowe, Biurowe
Stan budynku
Idealny
Parking podziemny
Tak
Parking naziemny
Tak

Opis nieruchomości

Przedmiotem oferty jest lokal użytkowy z przeznaczeniem na: gabinet lekarski lub salon kosmetyczny (pomieszczenia: gabinet lekarski, gabinet zabiegowy, recepcja, poczekalnia, wc, pokój biurowy) o powierzchni 56,87 m2 na wynajem.

Lokal położony na parterze przy ul. Szosa Chełmińska, wejście bezpośrednio z ulicy z poziomu zero. Do lokalu przynależy (w czynszu najmu) miejsce parkingowe w hali garażowej pod obiektem.

Dostępny od zaraz.

Czynsz najmu: 3000 zł netto / msc plus koszty eksploatacyjne (prąd, woda, ogrzewanie, wywóz śmieci - 390 zł netto/msc.)
Kaucja zwrotna: 3000 zł

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 2
  • Typ ulicy/drogi: Główna
  • Komunikacja: Tramwaj, Autobus

Mapa

Kontakt

  Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/ oraz rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Administratorem danych osobowych jest Home Expert z siedzibą przy Płocka 3, 87-100 Toruń (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@homeexpert.com.pl… czytaj więcej