Toruń

Glinki

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
3 500 000 PLN
Cena za m2
2 000 PLN
Powierzchnia
1 750 m2
Powierzchnia działki
3 770 m2
Przeznaczenie (obiekt)
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (obiekt)
Mieszkalne, Biurowe
Rodzaj budynku
Hala
Rok budowy
2002
Prąd
Tak

Opis nieruchomości

Oferta sprzedaży hali magazynowo-produkcyjnej wraz z domem jednorodzinnym w Toruniu.

Nieruchomość znajduje się na działce o powierzchni 3.770m2 położonej przy trasie S10. Hala o wysokości 6m i powierzchni 1100m2 nadaje się na każdą działalność handlową, usługową, magazynową i nieszkodliwą produkcyjną. W budynku znajdują się 3 pomieszczenia biurowe o łącznej powierzchni 96m2 oraz dwupoziomowe pomieszczenia socjalne i 3 sanitariaty.

Przed budynkiem znajduje się plac manewrowy utwardzony i wyłożony kostką o powierzchni ok. 1600m2. Na teren nieruchomości znajdują się 3 wjazdy od 2 różnych stron co umożliwia bezproblemowy przejazd TIRów. Hala wybudowana w 2002 roku ogrzewana jest piecem olejowym, teren monitorowany przez 16 kamer, dodatkowo założono trójstrefowy alarm. Wszystkie media, własne ujęcia wody, przyłączę prądu 200KW.

Na działce znajduje się także dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 540m2. Poziom parteru to duża otwarta przestrzeń o powierzchni 270m2. Aktualnie jest ona podzielona ściankami z kartongipsu na pomieszczenia mieszkalne: sypialnie, salon z kominkiem, jadalnie z aneksem kuchennym, 2 łazienki. Istnieje możliwość szbkiej rearanżacji wnętrza, gdyż budynek idealnie nadaje się na zajazd, dyskotekę. Wysoki standard. Wysoka piwnica o takiej samej powierzchni również idealna na prowadzenie działalności gospodarczej.

Garaż wolnostojący na 2 samochody.

Polecam.

Kontakt i prezentacja: 507 175 611

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Home Expert Joanna Czyżewska dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Home Expert Joanna Czyżewska z siedzibą w Toruń (87-100) przy Szosa Lubicka 12/60. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).