Golub-Dobrzyń

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
3 200 000 PLN
Cena za m2
2 909,09 PLN
Powierzchnia
1 100 m2
Powierzchnia działki
2 085 m2
Przeznaczenie (obiekt)
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (obiekt)
Biurowe, Mieszkalne, Magazynowe
Rodzaj budynku
Mieszkalno-biurowy

Opis nieruchomości

Lokal usługowy w Golubiu Dobrzyniu

Prezentowana nieruchomość to budynek usługowy (ok 700 mkw) z częścią mieszkalną (ok 170 mkw) oraz budynek magazynowy (ok 240 mkw) położony na działce o powierzchni 2085 mkw w Golubiu - Dobrzyniu.

Na część usługową składają się sala sprzedaży na parterze o pow ok 350 mkw i sala na piętrze ok 250 mkw budynku połączone wspólną komunikacją.

Ponad to na parterze mieści się biuro o powierzchni ok 30 mkw, pomieszczenie socjalne, 2 niewielkie pomieszczenia magazynowe oraz dwie toalety w tym jedna z kabiną prysznicową.

Na piętrze znajduje się także 170 metrowe mieszkanie z niezależnym od części usługowej wejściem. Na tą powierzchnię składa się przestronny salon z jadalnią, otwarta kuchnia, trzy sypialnie, 20 metrowy salon kąpielowy z wydzieloną częścią na saunę i pomieszczenie gospodarcze ( pralnio-suszarnia). Mieszkanie w momencie sprzedaży będzie puste.

Budynek magazynowy do wykończenia i dowolnej aranżacji.

Plac przy budynku ogrodzony, przystosowany do użytku przez samochody dostawcze typu TIR - pod kostką brukowa 50 zm warstwa betonu. Wjazd i wyjazd na działke zostały tak rozmieszczone aby samochody mogły bez problemu wjechać i wyjechać z posesji.

Świetna inwestycja - wszechstronna możliwość adaptacji i wykorzystania praktycznie pod dowolną działalność.

***Cena do negocjacji*** Zaproponuj swoją cenę***

Kontakt
507 175 611
biuro@homeexpert.com.pl

Wszystkim naszym Klientom zapewniamy bezpłatną obsługę kredytową w bankach oferujących najlepsze warunki finansowania. Pomagamy na każdym etapie procedury kredytowej.

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Home Expert Joanna Czyżewska dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Home Expert Joanna Czyżewska z siedzibą w Toruń (87-100) przy Szosa Lubicka 12/60. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).