Łubianka

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
800 000 PLN
Cena za m2
1 333,33 PLN
Powierzchnia
600 m2
Powierzchnia działki
5 000 m2
Przeznaczenie (obiekt)
Magazynowe
Przeznaczenie dodatkowe (obiekt)
Przemysłowo/Produkcyjne , Magazynowe, Handlowo/Usługowe, Mieszkalne, Biurowe
Rodzaj budynku
Hala
Typ hali
Murowana
Rok budowy
1990

Opis nieruchomości

Hale o pow. 600m2 i dom wolno stojący w Łubiance.

W skład prezentowanej nieruchomości wchodzą: 2 murowane hale o pow. 300m2 każda, 4 murowane garaże w jednej bryle, budynek mieszkalny o pow. 240m2. Całość usytuowana na działce o pow. 5000m2. Pierwsza hala to jedna otwarta przestrzeń z małym pom. biurowym. Dach ocieplony wełną i pokryty blacho dachówką. W budynku 2 szt. drzwi garażowe i 2 szt. drzwi wejściowe. W hali ogrzewanie z piecem węglowym, prąd i siła. Druga hala bez ogrzewania, 1 szt. drzwi garażowych, może pełnić funkcję magazynu. Trzecia hala to 4 garaże w jednej bryle o łącznej pow. 300m2. Cały kompleks idealnie nadaje się na warsztat samochodowy, blacharski lub produkcję.

Budynek mieszkalny zbudowany w 1973 r. z suporeksu, 4 lata temu ocieplony styropianem 10cm . Okna wymienione na nowe PCV, dach pokryty papą termozgrzewalna. Dom całkowicie podpiwniczony, ogrzewany piecem miałowym, grzejniki aluminiowe. Na parterze mieszczą się: 2 pokoje, kuchnia, łazienka, spiżarka, wiatrołap i przedpokój. Piętro to: 3 pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój, schowek. Łazienka i pokój na piętrze wymagają remontu (brak glazury ).

Działka w większości zagospodarowana z licznymi kilkunastoletnimi iglakami i drzewami owocowymi. Istnieje możliwość wydzielenia z 5000m2 odrębnej działki o pow. około 1000m2.

Oferta godna polecenia dla osób planujących prowadzenie działalności warsztatowo-produkcyjnej w miejscu zamieszkania. Dogodna lokalizacja przy drodze wojewódzkiej, blisko szkoła, sklepy i przystanki autobusowe.

Kontakt
507 175 611
biuro@homeexpert.com.pl

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Home Expert Joanna Czyżewska dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Home Expert Joanna Czyżewska z siedzibą w Toruń (87-100) przy Szosa Lubicka 12/60. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).