Toruń

Mokre

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
23 100 PLN
Cena za m2
42 PLN
Powierzchnia
550 m2
Przeznaczenie (obiekt)
Biurowe
Rodzaj budynku
Budynek biurowy
Rok budowy
2005

Opis nieruchomości

Prezentowana nieruchomość jest dwukondygnacyjnym budynkiem biurowym, który można wykorzystać na siedzibę jednej lub dwóch firm - posiada dwa niezależne wejścia.
Powierzchnia użytkowa to 547 m2, każda kondygnacja o powierzchni 275 m2. Budynek murowany z 2005 roku, posiada nowe dobre instalacje: rozbudowaną sieć instalacji komputerowej z serwerownią, instalację alarmową, przeciwwłamaniową, przeciwpożarową, system monitoringu kamerami wewnątrz i na zewnątrz budynku, system dostępu i rejestracji wejść, klimatyzacja w całym budynku.
Nieruchomość atrakcyjnie zlokalizowana przy samej ulicy, blisko centrum Torunia. Przed i z boku budynku znajduje się własny parking.

Pomieszczenia znajdujące się w biurowcu to pokoje o zróżnicowanej wielkości, dwie kuchnie, pomieszczenia socjalne z wyposażeniem po jednej na każdej kondygnacji, trzy łazienki i toalety na parterze, dwie na piętrze oraz sala konferencyjna na parterze. Ponad to przeszklony hol z widokiem na główną ulicę, dwie recepcje, sale obsługi klienta, po jednej na każdej kondygnacji. Szatnia oraz toaleta dla gości, dwa pomieszczenia na archiwum.

Istnieje możliwość adaptacji lub przebudowy pod potrzeby najemcy.

Cena do negocjacji !!! 42 zł/ m2

Kontakt
507 175 611
biuro@homeexpert.com.pl

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Home Expert Joanna Czyżewska dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Home Expert Joanna Czyżewska z siedzibą w Toruń (87-100) przy Szosa Lubicka 12/60. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).