Toruń

Stare Miasto

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
344093
Numer oferty
344093
Cena
4 300 000 PLN
Powierzchnia
659 m2
Powierzchnia użytkowa
659 m2
Powierzchnia działki
240 m2
Typ domu
Szeregowy
Stan budynku
Dobry
Rok budowy
1810
Liczba pięter
3
Liczba pokoi
7
Gaz
Tak
Prąd
Tak
Ciepła woda
Wodociąg miejski
Rodzaj ogrzewania
CO miejskie
Piwnica
Tak
Materiał
Cegła
Ogrodzenie
Brak

Opis nieruchomości

Przedmiotem sprzedaży jest budynek po kapitalnym remoncie położony w ścisłym centrum Torunia przy jednej z głównych ulic toruńskiej Starówki zaledwie trzy kamienice od ulicy Szerokiej. Nieruchomość położona jest w ścisłym Centrum miasta tzw. „Starego Torunia” w zwartej zabudowie. Charakteryzuje się ono zabudową historyczną o przeznaczeniu i zagospodarowaniu usługowym oraz mieszkalnym.
W poziomie przyziemia lokal usługowy, handlowy, na parterze lokal z przeznaczeniem na działalność handlowo-usługową z dużymi oknami witrynowymi, na pozostałych kondygnacjach biura, pierwotnie kamienica mieszkalna obecnie użytkowa w całości. Budynek wyremontowany, i w bardzo dobrym stanie technicznym. W kamienicy jest zamontowana nowa winda.

Przedmiotowy budynek jest podpiwniczony o czterech kondygnacjach nadziemnych z poddaszem użytkowym. Budynek przylega ścianą szczytową do budynku administracyjnego część parterowa. Układ konstrukcyjny budynku poprzeczny na module 2 x 6,0m. Fundamenty- ławy żelbetowe z betonu zbrojone stalą. Konstrukcje nośną stanowią ściany murowane. Stropodach jednospadkowy wentylowany, dach z płyt korytkowych zamkniętych opartych na ściankach ażurowych z cegły dziurawki. Stropy międzykondygnacyjne z prefabrykowanych płyt stropowych wzmocnionych. Ściany nośne (zewnętrzne i wewnętrzne) podłużne z cegły pełnej, ściany szczytowe z cegły kratówki, ściany wewnętrzne gr. 25 cm z cegły pełnej, gr. 12 cm z gazobetonu, gr. 6 cm z dziurawki. Wszystkie ściany poniżej terenu z cegły pełnej. Klatki schodowe i schody zewnętrzne z żelbetowe wylewane w deskowaniu na budowie z betonu zbrojone stalą.

Wykończenie:
- elewacja gładka
- tynki cementowo-wapienne
- stolarka drzwiowa i okienna drewniana - podłogi drewniane
Instalacje:
- elektryczna
- wodociągowa
- kanalizacyjna
- przyłącze gazowe

Ogrzewanie miejskie sieciowe.


Zestawienie powierzchni użytkowych na poszczególnych kondygnacjach:
Parter 127m2
Piętro I 133 m2
Piętro II 131m2
Piętro III 137,2
Piętro IV 130,19

Łączna powierzchnia: 659 m2


Brak opłat czynszowych, prywatna kamienica.
Ogrzewanie sieciowe miejskie.

Najlepsza możliwa lokalizacja w Toruniu, mnóstwo pieszych codziennie mijających ten właśnie punkt.
Lokale na parterze idealne na gastronomię, bank, aptekę, sklep sieciowy etc.


Cena do negocjacji w zależności od wszystkich innych warunków umowy.
Obiekt dostępny od zaraz

Serdecznie zapraszam na prezentację nieruchomości, z przyjemnością odpowiem Państwu na wszelkie pytania oraz udzielę dodatkowych informacji

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Tramwaj, Autobus
  • Ukształtowanie działki: Płaska
  • Alarm: Tak

Mapa

Kontakt

  Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/ oraz rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Administratorem danych osobowych jest Home Expert z siedzibą przy Płocka 3, 87-100 Toruń (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@homeexpert.com.pl… czytaj więcej