Młyniec Drugi

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
343680
Numer oferty
343680
Cena
90 000 PLN
Cena za m2
18 PLN
Powierzchnia działki
5 000 m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
54
Długość działki (mb.)
93
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Prąd
W drodze
Gaz
Nie
Ogrodzenie
Brak

Opis nieruchomości

Na nowo powstającym osiedlu domków jednorodzinnych znajduje się działka którą chcemy polecić ze względu na jej atrakcyjne położenie i bardzo dostępną cenę. Jeżeli ktoś marzy o ciszy i spokoju to ta nieruchomość jest dla niego. Nie trudno sobie policzyć ,że za niewielką cenę można się stać właścicielem bardzo atrakcyjnej działki a w niedalekiej przyszłości domku zw zacisznym miejscu.

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 14
  • Dostępne w okolicy: Las, Kościół, Bank, Szkoła, Przedszkole, Restauracja, Centrum handlowe
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Komunikacja: PKS
  • Widok na: Inne budynki, Pola

Mapa

Kontakt

  Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/ oraz rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Administratorem danych osobowych jest Home Expert z siedzibą przy Płocka 3, 87-100 Toruń (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@homeexpert.com.pl… czytaj więcej