Młyniec Drugi

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
343680
Numer oferty
343680
Cena
90 000 PLN
Cena za m2
18 PLN
Powierzchnia działki
5 000 m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
54
Długość działki (mb.)
93
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Prąd
W drodze
Gaz
Nie
Ogrodzenie
Brak

Opis nieruchomości

Na nowo powstającym osiedlu domków jednorodzinnych znajduje się działka którą chcemy polecić ze względu na jej atrakcyjne położenie i bardzo dostępną cenę. Jeżeli ktoś marzy o ciszy i spokoju to ta nieruchomość jest dla niego. Nie trudno sobie policzyć ,że za niewielką cenę można się stać właścicielem bardzo atrakcyjnej działki a w niedalekiej przyszłości domku zw zacisznym miejscu.

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 14
  • Dostępne w okolicy: Las, Kościół, Bank, Szkoła, Przedszkole, Restauracja, Centrum handlowe
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Komunikacja: PKS
  • Widok na: Inne budynki, Pola

Mapa

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Home Expert Joanna Czyżewska dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Home Expert Joanna Czyżewska z siedzibą w Toruń (87-100) przy Szosa Lubicka 12/60. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).