Ciechocinek

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
172/4540/OGS
Numer oferty
769
Cena
548 500 PLN
Cena za m2
250 PLN
Powierzchnia działki
2 194 m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
60
Długość działki (mb.)
37
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Trapez
Prąd
Tak
Gaz
Tak
Ogrodzenie
Siatka

Opis nieruchomości

Przedmiotem oferty jest działka o powierzchni 2 194 m2 w centrum Ciechocinka na sprzedaż.

Działka objęta "Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego miasta Ciechocinka", obowiązujący na tym obszarze miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego utracił moc prawną z dniem 1 stycznia 2003 roku.

Według studium, na obszarze na którym położona jest działka, należy lokalizować funkcje mieszkalnictwa wielorodzinnego. Tereny biologicznie czynne powinny stanowić przynajmniej 25% terenów mieszkaniowych.
22.04.2016 zostało wydane zaświadczenie przez Urząd Miasta Ciechocinka potwierdzające powyższe informacje.

Działka płaska, niezabudowana, wszystkie media w drodze, wymiary 60 m x 37 m.

Cena do negocjacji

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Widok na: Inne budynki

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Home Expert Joanna Czyżewska dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Home Expert Joanna Czyżewska z siedzibą w Toruń (87-100) przy Szosa Lubicka 12/60. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).