Toruń

Stawki

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
29/4540/OGS
Cena
450 000 PLN
Cena za m2
153,95 PLN
Powierzchnia działki
2 923 m2
Przeznaczenie działki
Inwestycyjna
Szerokość działki (mb.)
1
Długość działki (mb.)
1
Ukształtowanie działki
Zróżnicowana
Kształt działki
Nieregularny
Prąd
Bezpośrednio na działce
Gaz
Nie

Opis nieruchomości

Działka inwestycyjna na Stawkach

Działka o pow 2923 m2, znajdującą się na Stawkach, przy głównej, ruchliwej drodze. Bardzo dobra lokalizacja ze względu na dogodny dojazd dużych samochodów dostawczych typu TIR. Działka jest ogrodzona i może być przeznaczona np. na parking samochodowy, plac manewrowy.

Teren ogrodzony.

Kontakt
534 684 628
biuro@homeexpert.com.pl

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Home Expert Joanna Czyżewska dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Home Expert Joanna Czyżewska z siedzibą w Toruń (87-100) przy Szosa Lubicka 12/60. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).