Toruń

Wrzosy

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
47/4540/OLS
Numer oferty
381303
Cena
1 390 000 PLN
Powierzchnia
300 m2
Piętro
0
Rok budowy
2012
Rodzaj budynku
Magazynowo-biurowy
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Stan budynku
Idealny
Parking naziemny
Tak

Opis nieruchomości

Przedmiotem oferty jest funkcjonujący, kompletnie wyposażony warsztat samochodowy na sprzedaż.

Warsztat położony jest na toruńskim osiedlu Wrzosy, bezpośrednio przy ul. Szosa Chełmińska.
W pełni zagospodarowana, ogrodzona działka o powierzchni 1500 m2 zabudowana nowoczesnym, wyposażonym warsztatem samochodowym. Budowa warsztatu zakończona w 2012 roku poprzedzona wymaganymi uzgodnieniami środowiskowymi, wykonaniem separatora ścieków na terenie parkingu.

Działka przejazdowa, dwie bramy: bezpośrednio z ul. Szosa Chełmińska oraz ul. Figowa.

Konstrukcja stalowa, płyty warstwowe, bramy segmentowe, cztery stanowiska z podnośnikami plus oddzielne stanowisko myjni ręcznej. Do części warsztatowej przylega pomieszczenie techniczne (między innymi z kompresorem) oraz kotłownia gazowa, nad pomieszczeniem technicznym zaplecze socjalne dla pracowników (szatnia, kuchnia, jadalnia, łazienka z prysznicem).

Od frontu przeszklone, nowoczesne wejście do warsztatu z konsolą do obsługi klientów, poczekalnią i toaletą oraz gabinetem.

Warsztat doskonale prosperujący od 7 lat z dużym gronem stałych klientów. Na sprzedaż obiekt z kompletnym wyposażeniem oraz możliwością kontynuowania współpracy z mechanikami oraz dotychczasowymi klientami warsztatu.

Cena 1 390 000 zł

cena do negocjacji

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 5
  • Typ ulicy/drogi: Główna
  • Komunikacja: Autobus
  • Rodzaj ogrzewania: Gazowe
  • Monitoring: Tak

Mapa

Kontakt

  Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/ oraz rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Administratorem danych osobowych jest Home Expert z siedzibą przy Płocka 3, 87-100 Toruń (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@homeexpert.com.pl… czytaj więcej