Toruń

Mokre

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
4/4540/OLS
Cena
1 450 000 PLN
Powierzchnia
500 m2
Rok budowy
1997
Rodzaj budynku
Dom
Przeznaczenie (lokal)
Biurowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Gastronomiczne, Medyczne, Handlowo/Usługowe
Stan budynku
Bardzo dobry

Opis nieruchomości

Dom zlokalizowany tuż przy ruchliwej ulicy, wybudowany w 1997 r. o łącznej powierzchni 500 m2 w tym powierzchni użytkowej około 350 m2. Budynek posiada trzy kondygnacje. W części piwnicznej znajdują się: letnia kuchnia, łazienka, pokój o pow. 43 m2, kilka pomieszczeń gospodarczych, kotłownia i garaż na 3 auta. Parter to salon z aneksem kuchennym, 4 pokoje, hol i wc, a na piętrze mieszczą się 3 przestronne pokoje, łazienka, hol i strych.

Budynek wyposażony jest w 2 linie telefoniczne, sieć komputerową i internetową ISDN, instalację alarmową, rolety zewnętrzne we wszystkich oknach, ogrzewanie olejowe i dodatkowo dogrzewanie elektryczne podłogowe.

Posiadłość ogrodzona, działka zagospodarowana z placem zabaw i licznymi krzewami, trawnikami z automatycznym podlewaniem.

Obiekt idealnie nadaje się na przedszkole lub działalność biurową. Istnieje możliwość rozbudowy obiektu, pozostała część działki może zostać zabudowana np. halą.
Działka o powierzchni 3300 m2.

Kontakt
507 175 611
biuro@homeexpert.com.pl

Parametry dodatkowe

  • Rodzaj ogrzewania: Olejowe

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Home Expert Joanna Czyżewska dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Home Expert Joanna Czyżewska z siedzibą w Toruń (87-100) przy Szosa Lubicka 12/60. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).