Toruń

Wrzosy

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
8 000 PLN
Cena za m2
20,20 PLN
Powierzchnia
396 m2
Piętro
0
Liczba pięter
1
Rodzaj budynku
Biurowo-handlowy
Przeznaczenie (lokal)
Handlowo/Usługowe
Stan budynku
Dobry
Parking naziemny
Tak

Opis nieruchomości

Przedmiotem oferty jest wolno stojący budynek o powierzchni 396 m2 usytuowany na ogrodzonej działce o powierzchni 1 500 m2.
Idealna lokalizacja - osiedle domów jednorodzinnych oraz sąsiedztwo ruchliwych ulic.

Wejście do budynku z poziomu gruntu. Dwa wejścia oraz duża witryna od ulicy zabezpieczone roletą antywłamaniową oraz dwa wejścia od zaplecza.Teren ogrodzony, duża brama wjazdowa, liczne miejsca parkingowe na posesji oraz przed lokalem.
Ogrzewanie gazowe.

Wykaz pomieszczeń: dwie sale o pow. 137 i 136 m2 (możliwość utworzenia jednej dużej sali).
magazyn 40m2
magazyn 38m2
biuro 10,44
biuro 17,92

Możliwość własnej aranżacji, usunięcia ścian działowych ,wybicia dodatkowych otworów okiennych.
Kilka miesięcy temu mieścił się tutaj sklep, można wynająć lokal wykorzystując sprzęty, które znajdują się w środku - lady sklepowe, lodówki, chłodnia.

Całkowity koszt najmu: 20 zł/m2 + media.
Możliwe przeznaczenie: przedszkole, sklep, magazyn

Parametry dodatkowe

  • Typ ulicy/drogi: Osiedlowa
  • Komunikacja: Autobus

Mapa

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Home Expert Joanna Czyżewska dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Home Expert Joanna Czyżewska z siedzibą w Toruń (87-100) przy Szosa Lubicka 12/60. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).