Młyniec Drugi

ul. Dolina Drwęcy

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Nazwa inwestycji
Osiedle Młyniec - komfort w otoczeniu natury
Rynek
Pierwotny
Cena za m2
4 821 - 5 186 PLN
Powierzchnia
122.45 - 152.45 m2
Rodzaj budynku
Dom
Rok budowy
2021
Materiał
Ceramika
Rodzaj ogrzewania
Gazowe
Dostępne od
2021-04-01

Opis nieruchomości

Osiedle Młyniec - nowa inwestycja w otoczeniu natury.

1. Lokalizacja:

Osiedle Młyniec to kilkuhektarowy teren otoczony sosnowym lasem położony bezpośrednio przy ulicy Dolina Drwęcy w Młyńcu Drugim. Inwestycja zaprojektowana jest na 22 domy jednorodzinne z drogą wewnętrzną i bezpośrednim wejściem do lasu. Las stanowi teren rekreacyjny dochodzący do rzeki Drwęca - jest to obszar Natura 2000.
Niezwykle atrakcyjne pod względem krajobrazowym otoczenie, stanowi zieloną enklawę doskonale połączoną z centrum miasta Torunia. Centrum handlowe Bielawy znajduje się w odległości zaledwie 7 km, toruńska starówka w odległości 15 km.

2. Inwestycja:

Obszar został podzielony na 22 działki o różnych powierzchniach od 700m2 do 1600m2. Teren posiada pełne uzbrojenie: woda, kanalizacja i gaz. Przewidziano 2 bazowe projekty domów: parterowy Bursztyn (122,45 m2) i piętrowy Kasjopeja (152,45 m2).

3. Standard:

Podana cena dotyczy projektu domu w standardzie deweloperskim, a w tym:

- ściany konstrukcyjne i działowe: ceramika porotherm
- kominy: ceramiczne, systemowe
- okna: PCV – firmy Vital 80 jednostronnie barwione, 3 – szybowe, kolor grafitowy
- parapety zewnętrzne: kamienne w kolorze okien lub dachu
- dach: dachówka ceramiczna, typ falista angebowana, kolor grafitowy
- cokolik domu: ceramiczny w kolorze dachu lub okien
- rolety zewnętrzne automatyczne na klawisz, wzmacniane
- izolacja zewnętrzna: styropian grafit Lambda 33/20 cm
- tarasy: płytka tarasowa
- tynki gipsowe
- posadzki
- parapety wewnętrzne: konglomerat marmurowy – do wyboru
- instalacja elektryczna
- klimatyzacja - przygotowana instalacja bez jednostki
- alarm
- cała instalacja elektryczna, wodno – kanalizacyjna, antenowa, telefoniczna, internetowa, instalacja przewodów do kamer
- instalacja grzewcza: podłogowa w całym domu, grzejne z łazienkach
- piec gazowy: BROTJE HEIZUNG ENERGY KOMFORT TURBO lub VIESSMANN VITODENS 111
- dodatkowy licznik “wody ogrodowej”
- podlewanie ogrodu: przygotowanie wyjścia z instalacji do zamontowania automatycznego podlewania ogrodu
- ogrodzenie tyłu panelowe ocynkowane
- brama garażowa automatyczna
- ogrodzenie frontowe: panelowe 1,2m plus brama i furtka ocynk panelowy

4. Projekt domu Kasjopeja:

Cena standardu deweloperskiego: 685.000 zł. Piętrowy dom dla osób poszukujących rozwiązań nastawionych na komfort i elegancję. Zewnętrzna bryła budynku przyciąga wzrok ładnymi proporcjami. Charakterystyczne dachy nadają mu nieco śródziemnomorski klimat, podkreślają przenikanie się brył, zapewniają osłonę przed deszczem i słońcem.
Pomieszczenia domu są obszerne i wygodne. Warto zwrócić uwagę na układ kuchnię z dużą jadalnią oraz na to, jak bardzo doświetlone jest wnętrze.
W oddzielnym skrzydle umieszczono pomieszczenia gospodarcze. Na powierzchni około 45 m2 znajduje się garaż z miejscem na dwa samochody i dodatkowe sprzęty, a także duża kotłownia.
Na piętrze mieszkańcy mają do dyspozycji trzy lub po modyfikacji cztery sypialnie i wspólną łazienkę.
Pomieszczenie strychowe znajduje się nad piętrem, a dostęp do niego zapewniają opuszczane schody. Na tym poziomie jest do dyspozycji około 13 m2 powierzchni użytkowej.

5. Projekt domu Bursztyn:

Cena standardu deweloperskiego: 595.000 zł. W projekcie zaproponowano garaż dwustanowiskowy wysunięty do przodu. Dom parterowy, bardzo wygodny. Sercem domu jest przestronna strefa dzienna, która sprzyja spędzaniu wspólnego czasu w gronie najbliższych. Przewidziana w projekcie otwarta kuchnia to świetne rozwiązanie dla osób z małymi dziećmi - ich zabawę w salonie rodzice mogą nadzorować nawet podczas przygotowywania posiłków. Usytuowany w salonie kominek sprawi, iż wnętrze stanie się bardziej przytulne. W domu znajdują się dwie komfortowe łazienki, co jest szczególnie przydatne podczas odwiedzin gości. Uwzględnione w domu trzy przestronne sypialnie to optymalna opcja dla 2-4 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Wspólne grillowanie i rodzinne posiłki umili uwzględniony w projekcie taras.

6. Realizacja:

Rozpoczęcie inwestycji: marzec 2021 r. Jest możliwość dokonania zmian w projektach domów a także wycena i realizacja dowolnego projektu wybranego przez Klienta.

Wysoka jakość wykonania potwierdzona jest wcześniejszymi realizacjami wykonawcy - na życzenie klientów organizujemy oględziny.

Biuro sprzedaży:

Home Expert Bartłomiej Czyżewski
ul. Płocka 3 (budynek Matinstal)
87-100 Toruń

tel: 601 664 339
e-mail: bartek@homeexpert.com.pl

Parametry dodatkowe

  • Dostępne w okolicy: Restauracja, Rzeka, Szkoła, Kościół, Las
  • Domofon: Tak

Lista ofert

Numer oferty Piętro  Pow. w m2 Liczba pokoi Cena za m2 Cena PLN
279/4540/ODS 152.45 4 4 821,25 735 000
278/4540/ODS 122.45 4 5 185,79 635 000

Mapa

Kontakt

  Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/ oraz rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Administratorem danych osobowych jest Home Expert z siedzibą przy Płocka 3, 87-100 Toruń (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@homeexpert.com.pl… czytaj więcej