Mirakowo

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
396480
Numer oferty
396480
Cena
260 000 PLN
Cena za m2
81,15 PLN
Powierzchnia działki
3 204 m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
37
Długość działki (mb.)
90
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Nieregularny
Prąd
Bezpośrednio na działce
Gaz
Nie
Ogrodzenie
Częściowe

Opis nieruchomości

Działka położona jest w odległości 1300 m od plaży z Zalesiu i 600 m jeziora Grodzieńskiego. Działka została odrolniona i ma status działki budowlanej . Na działkę wydane są warunki zabudowy które zezwalają na budowę domu i budynku w którym może być prowadzona nie uciążliwa działalność gospodarcza . Poza tym oświadczenia KOWR-u dla działki jest korzystne . Prąd i woda są w drodze i niewielkim nakładem można je zainstalować bezpośrednio w działce. Z działką graniczy ścieżka rowerowa .Działka godna polecenia z wielu względów m.in. cisza a jednocześnie niedaleko plaży.

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 9
  • Dostępne w okolicy: Przedszkole, Jezioro, Restauracja, Szkoła, Las
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: PKS
  • Widok na: Pola, Inne budynki
  • Działka narożna : Tak

Mapa

Kontakt

  Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/ oraz rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Administratorem danych osobowych jest Home Expert z siedzibą przy Płocka 3, 87-100 Toruń (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@homeexpert.com.pl… czytaj więcej