Mielno

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
45/4540/OLS
Numer oferty
362555
Cena
28 000 000 PLN
Powierzchnia
4 571 m2
Piętro
Parter
Liczba pięter
4
Rok budowy
1980
Rodzaj budynku
Hotel
Przeznaczenie
Sportowo/Rekreacyjne
Stan budynku
Bardzo dobry
Zaplecze socjalne
Tak
Piwnica
Tak

Opis nieruchomości

Na sprzedaż funkcjonujący, dochodowy całoroczny ośrodek wypoczynkowy z basenem i strefą Spa, położony na terenie gminy Mielno.
Obiekt oferuje w sezonie letnim 400 miejsc noclegowych, poza sezonem 210 miejsc.

Wskaźniki efektywności za rok 2017 i 2018 świadczą o bardzo dobrej kondycji rynku hotelowego w Polsce.
Polskie wybrzeże odnotowuje stale rosnące zainteresowanie usługami. Otoczenie geopolityczne, zagrożenie zamachami terrorystycznymi - to powoduje, że goście dużo chętniej korzystają z polskiej bazy turystycznej, wpływa to na wzrost cen szczególnie w okresie letnim, a z roku na rok zwiększa się długość sezonu średniego i wysokiego.
Zainwestuj w obiekt będący destynacją samą w sobie. Dzięki szerokiemu wachlarzowi usług, strefą Spa z basenem i swoim unikatowym cechom, zarówno sam hotel jak i lokalizacja, stanowią magnes przyciągający gości.

1. Lokalizacja:

Ośrodek położony w odległości 100 m od morza, w bezpośrednim sąsiedztwie wydm. Gmina Mielno jest popularnym, chętnie wybieranym miejscem wypoczynku na Wybrzeżu Morza Bałtyckiego. Mielno-Unieście stanowi kurort o wielu walorach wypoczynkowo-rekreacyjnych, klimatycznych, leczniczych. Liczba stałych mieszkańców gminy wynosi ok 5100 osób, główne źródło utrzymania to turystyka.
Wg danych z Głównego Urzędu Statystycznego za 2017r., gmina Mielno była na 3 miejscu w rankingu gmin nadmorskich pod względem ilości udzielonych miejsc noclegowych, tym samym najchętniej odwiedzanych przez turystów.

2. Opis ogólny:

Obiekt położony na działce o powierzchni 1,67 ha.
W skład ośrodka wchodzi budynek hotelowy z częścią gastronomiczną, strefą rekreacyjną, basenem i Spa, domki całoroczne oraz domki campingowe. Na terenie ośrodka urządzono place zabaw dla dzieci, boiska, ogród oraz parking dla gości. Teren ogrodzony, bardzo zadbany, z okazałymi nasadzeniami i efektownym oświetleniem. Cały kompleks stanowi atrakcyjne i bezpieczne miejsce na rodzinne wakacje.

Media: sieć energetyczna, wodociągowa, kanalizacyjna, gazowa, wentylacja grawitacyjna oraz mechaniczna. Ogrzewanie gazowe, dodatkowy piec awaryjny dla obiektu. Kolektory słoneczne wspomagające podgrzewanie wody. Własne ujęcie wody morskiej.
Powierzchnia użytkowa obiektu wynosi 4.500m2, nie wliczając domków campingowych.

3. Budynek główny:

Wejście główne zaprojektowane w nowoczesnym, klasycznym stylu, z dużymi przeszkleniami i drzwiami automatycznie rozsuwanymi. Recepcja, lobby z kominkiem oraz kawiarnia są miejscem powitania gości. Obiekt składa się z trzech stref.

Strefa hotelowa, pięciokondygnacyjna, wyposażona w windę oferuje 55 pokoi z łazienkami, pokoje od strony wschodniej i zachodniej posiadają balkony. Łącznie 130 miejsc noclegowych.

Strefa restauracyjna - parterowa część budynku z recepcją, lobby, kawiarnią, salami zabaw, salą restauracyjną, zapleczem biurowym i częścią kuchenną z pełnym ciągiem do przygotowywania posiłków.

Strefa Spa, efektownie zaprojektowana stanowi serce obiektu. Centralnie położona recepcja ułatwia gościom poruszanie się po części rehabilitacyjno-zabiegowej.
Na poziomie głównym urządzony został kryty basen z wodą morską, podświetlany, o wymiarach 19/10m z wydzielonym brodzikiem dla dzieci. Basen ma zróżnicowaną głębokość (50-150 cm), temperatura wody utrzymywana jest na poziomie 31 stopni. Do basenu przylega kompleks saun, tężnia solankowa, 3 czteroosobowe profesjonalne wanny jacuzzi z wodą o temperaturze 35-37 stopni oraz strefa relaksu z podgrzewanymi łożami. Całości dopełniają szatnie i łazienki dla gości. Powierzchnia - 476m2.
Poziom niżej zajmuje centrum zabiegowe. Kilkanaście nowoczesnych gabinetów (masażu suchego, hydromasażu, biczy szkockich, okładzin borowinowych, inhalacji, elektroterapii, kosmetycznego, zabiegowego), łazienki, solarium, pomieszczenia socjalne i techniczne. Powierzchnia - 474m2.
Ta bardzo komfortowa, rozbudowana strefa pozwala oferować turnusy rehabilitacyjne, pakiety Spa i pobyty rodzinne.

4. Domki całoroczne i campingowe:

20 apartamentów - każdy z apartamentów posiada niezależne wejście z tarasem na parterze i balkonem na piętrze. Wnętrze starannie wykończone o podwyższonym standardzie. Segmenty zbudowane w 2012r. Domki campingowe holenderskie, urządzona zieleń i plac zabaw.

5. Budynek techniczny:

Na terenie ośrodka znajduje się budynek gospodarczy, wykorzystywany na pralnię. Na wyższej kondygnacji zostały urządzone mieszkania dla pracowników.

Wszystkie wymienione parametry i udogodnienia, standard, wyposażenie, kryty basen wpływają na wysokie obłożenie obiektu, które jest na poziomie średnio 70% w skali roku.
Ośrodek oferuje gościom pakiety pobytowe z pełnym wyżywieniem i dostępem do strefy Spa.

Oferta dotyczy sprzedaży całości zorganizowanego, funkcjonującego przedsiębiorstwa.

Parametry dodatkowe

  • Winda: Tak
  • Rodzaj ogrzewania: CO własne
  • Monitoring: Tak

Mapa

Kontakt

  Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/ oraz rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Administratorem danych osobowych jest Home Expert z siedzibą przy Płocka 3, 87-100 Toruń (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@homeexpert.com.pl… czytaj więcej