Toruń

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
180 600 PLN
Cena za m2
30 PLN
Powierzchnia
6 020 m2
Piętro
1
Liczba pięter
1
Rodzaj budynku
Magazynowo-biurowy
Przeznaczenie
Biurowe
Stan budynku
Idealny
Parking naziemny
Tak

Opis nieruchomości

Przedmiotem oferty jest powierzchnia biura na wynajem, położona na pierwszym piętrze dwukondygnacyjnego budynku. Cała powierzchnia 6020m2 stanowi jedno piętro, przystosowana do pracy 500 osób (zaplecze socjalne, sanitarne, drogi ewakuacyjne).

Obiekt położony przy ul. Szosa Bydgoska 58, wjazd od strony ul. Łukasiewicza. Przy wjeździe zlokalizowany jest budynek portierni oraz stacja transformatorowa.

Parter to pomieszczenia magazynowe wraz z zapleczem biurowo-socjalnym.
Pierwsze piętro to powierzchnia biurowa.
W piwnicy znajdują się pomieszczenia techniczne. Obiekt wyposażony jest w dwie windy.

Nad centralną częścią powierzchni biurowej znajdują się świetliki szedowe, zajmujące około 2200m2 powierzchni dachu. Okna dachowe automatycznie sterowane. Drzwi wejściowe do budynku w ramach aluminiowych, przeszklone. Balustrady schodów oraz podjazdów dla niepełnosprawnych stalowe. Obiekt wyposażony jest w instalację elektryczną, wodno-kanalizacyjną, centralnego ogrzewania, telekomunikacyjną, wentylację mechaniczną, klimatyzacyjną (magazyn i biura), przeciwpożarową, system administracji pożaru, system gaszenia gazem w serwerowni.

Czynsz najmu: 30 zł/m2 netto plus koszty eksploatacyjne (opłaty licznikowe)

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 3
  • Typ ulicy/drogi: Główna
  • Komunikacja: Tramwaj, PKS, Lotnisko, Autostrada, Autobus

Mapa

Kontakt

  Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/ oraz rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Administratorem danych osobowych jest Home Expert z siedzibą przy Płocka 3, 87-100 Toruń (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@homeexpert.com.pl… czytaj więcej